MikroTik G1483-0600WNB Hot-swap 54.5V 10.35A 600W power supply for the CRS320-8P-8B-4S+RM PoE++ switch
SKU:G1483-0600WNB
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
* All prices exclude GST & Freight, Calculated at checkout - supply only*
Low stock
Quantity
The switch comes with a single 600W PSU and an expansion slot for a second PSU that can raise the total power output all the way to 1150 Watts, up to 90 Watts per PoE++ port.
Features
  • 600W power supply for the CRS320-8P-8B-4S+RM PoE++ switch
Details
Product Code G1483-0600WNB
Input 100-240V 5A Max
Output 54.5V 11A Max
Total Output 600W Max