MikroTik G1394-0350WNA 12VDC 27.5A 350W hot-swap power supply for CRS804 DDQ Switch
SKU:G1394-0350WNA
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
* All prices exclude GST & Freight, Calculated at checkout - supply only*
Low stock
Quantity
The MikroTik G1394-0350WNA is a 12VDC 27.5A 350W hot-swap power supply designed for the CRS804 DDQ switch.
Features
  • Compatible with MikroTik CRS804-4DDQ-hRM
Details
Product code G1394-0350WNA
AC input 100 - 240V ~50-60Hz 8A MAX
DC input 240V, 27,5A MAX +5VSB, 4A
Output power 350W
Dimensions 40 x 50.5 x 220 mm
Details
Included (1) G1394-0350WNA, 12VDC 27.5A 350W hot-swap power supply