MikroTik G1382-0350WNA -48V DC telecom-IN hot-swap power supply for CRS804 DDQ Switch
SKU:G1382-0350WNA
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
* All prices exclude GST & Freight, Calculated at checkout - supply only*
Low stock
Quantity
Features
  • Compatible with MikroTik CRS804-4DDQ-hRM
Details
Product code G1382-0350WNA
DC input 39 - 75V, 13A MAX
Output +12V, 27.5A, +5Vsb, 4A
Output power 350W
Dimensions 40 x 50.5 x 220 mm