MikroTik G1251-0250WNA Replacement 250W hot-swap power supply for the CRS812 DDQ
SKU:G1251-0250WNA
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
* All prices exclude GST & Freight, Calculated at checkout - supply only*
Low stock
Quantity
MikroTik G1251-0250WNA replacement 250W hot-swap power supply for the CRS812 DDQ. You can replace it on the go to ensure zero downtime, no need to restart the switch!
Features
  • Compatible with: CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM
Details
Product Code G1251-0250WNA
Output voltage and current 12Vdc 20.8A
Power 250W
Details
Included (1) G1251-0250WNA 250W hot-swap power supply