Grandstream GS-POE15W-MG 15W 2.5 GigE PoE Injector
SKU:GS-POE15W-MG
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
* All prices exclude GST & Freight, Calculated at checkout - supply only*
In stock
Quantity
Features
  • GSPoE Replacement
Details
Manufacturer Product Code GS-POE15W-MG
Input Voltage 100-240VAC
Output Voltage 54V 0.37A, 20W (pairs 1,2+; 3,6-)
Rating Indoor
Input Connector 1 3 Pin Clover Lead